کد: 8074-355754      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت   تعداد بازدید : 3330

دویست و شصت و نهمین نشست کمیته پذیرش دانشجویان خارجی با طرح درخواست 30 متقاضی برگزار شد

دویست و شصت و نهمین نشست کمیته پذیرش دانشجویان خارجی با طرح پرونده‌های دانشکده‌های پیراپزشکی، پرستاری و مامایی و توانبخشی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، در این نشست که سه‌شنبه 24 اردیبهشت در ستاد مرکزی برپا شد، دکتر هادیان، رئیس دانشکده توانبخشی، دکتر نیکبخت نصرآبادی، رئیس دانشکده پرستاری و مامایی، دکتر ضیایی، معاون آموزشی پردیس بین‌الملل، دکتر امینیان، رئیس دانشکده پزشکی پردیس بین‌الملل، دکتر شعبانی، مدیر توسعه امور بین‌الملل معاونت بین‌الملل، دکتر شریفی یزدی، دکتر سیلانی و دکتر شادمهر، معاونان بین‌الملل دانشکده‌های پیراپزشکی، پرستاری و مامایی و توانبخشی حضور داشتند.
در آغاز، شش پرونده دانشکده پیراپزشکی، هشت درخواست دانشکده توانبخشی و 16 پرونده دانشکده پرستاری و مامایی مورد بررسی قرار گرفت.
متقاضیان این نشست از کشورهای پاکستان، عراق، فلسطین، نیجریه، غنا، گامبیا و اتیوپی درخواست تحصیل در این دانشکده‌ها را ارائه دادند.
اعضای نشست دویست و شصت و نهم پس از انجام بررسی‌های لازم 25 متقاضی را پذیرفتند و در خصوص اعطای بورس تحصیلی آن‌ها تصمیم‌گیری کردند.
همچنین در دویست و شصت و هشتمین نشست کمیته پذیرش دانشجویان خارجی که سه‌شنبه 17 اردیبهشت با حضور نمایندگان دانشکده‌های علوم تغذیه و رژیم‌شناسی و پیراپزشکی برپا شد، 24 پرونده مورد ارزیابی قرار گرفت.
متقاضیان این نشست نیز از کشورهای پاکستان، عراق، فلسطین، اتیوپی بودند که در نهایت 20 نفر از آن‌ها پذیرفته شدند.

 

 خبر و عکس: مهناز وحیدی

نظر شما :
captcha
Close