کد: 7921-357208      تاریخ ایجاد: ۱۴۰۰ سه شنبه ۲۱ ارديبهشت   تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۳ ارديبهشت    تعداد بازدید : 2492

دومین دوره آموزشی کوتاه مدت و آنلاین در حوزه انفورماتیک پرستاری

معاونت بین الملل دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه و با همکاری گروه اپریز-تو-ریز از مدیریت روابط بین الملل دانشگاه دومین دوره آموزشی کوتاه مدت و آنلاین در حوزه انفورماتیک پرستاری را با حضور اساتید برجسته بین المللی و داخلی و با عنوان «سیستم های مدیریت اطلاعات در پرستاری» با دامنه بین المللی در روزهای ۲۵ اردیبهشت، ۱ خرداد، ۸ خرداد، و ۲۲ خرداد رأس ساعت 19:00 تا 21:00 به ‌وقت ‌تهران برگزار می‌ کند.

این دوره که به همت دکتر خاطره سیلانی، معاون بین الملل دانشگاه و دکتر آسیه درویش برگزار کننده و مادریتور دوره و از اساتید دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه برگزار می شود با هدف کلی آشنایی پرستاران با مباحث طراحی و توسعه سیستم های اطلاعاتی و سیستم های اطلاعات بالینی در پرستاری طراحی شده است. مخاطبین این دوره عبارت از دانشجویان، فارغ التحصیلان و شاغلان حوزه های پرستاری، مامایی، و همه گروه های علوم پزشکی و دیگر علاقمندان به مباحث انفورماتیک در پرستاری هستند.

در این دوره دکتر مریسا ویلسون و دکتر ملودی رز به ترتیب از دانشگاه های آلاباما و فرانکلین از کشور امریکا و دکتر تانیا آزادی از دانشگاه علوم پزشکی تهران درخصوص هوش مصنوعی و ملاحظات پرستاری، نقش پرستاران در طراحی و توسعه سیستم های اطلاعاتی و سیستم های اطلاعات بالینی در پرستاری به بحث و گفتگو خواهند پرداخت.

ثبت نام در این دوره رایگان است و علاقه مندان می توانند بصورت آنلاین از هر جای دنیا در این رویداد آموزشی شرکت کنند و گواهی شرکت در دوره را دریافت نمایند. مشارکت کنندگان در صورتی که بطور فعال در سه تا چهار جلسه مشارکت کنند گواهی کامل دوره شامل 16ساعت آموزشی را دریافت خواهند نمود. درصورت شرکت در کمتر از سه جلسه گواهی همان جلسه قابل دریافت است.

این دوره آموزشی کوتاه مدت دوماهه است. ماه اول شامل تدریس و ماه دوم شامل خودآموزی است. ویدیو و اسلاید جلسات پس از برگزاری در وب سایت آپلود می شود .

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه زیر رجوع کنند.

http://en.tums.ac.ir/en/content/595/information-management-systems-in-nursing

علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام به لینک زیر مراجعه کنند.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc0YQnAv7N7pKnHrHyZNhKrKNiqTKmETeRRU2ir3Nu0JgsQbQ/viewform

 

Close