کد: 7810-5986      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۱ سه شنبه ۲۴ بهمن   تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۳ جمعه ۲۶ ارديبهشت    تعداد بازدید : 9797

تورهای تفريحی كاركنان

همکار گرامی شرکت نوآوران تابان زمین با همکاری مدیریت امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تهران نسبت به برگزاری تورهای گردشگری فرهنگی، تفریحی، زیارتی به صورت اقساطی ویژه اساتید و کارکنان این دانشگاه اقدام نموده است.
 
 
 
بخشی از برنامه های موفق برگزار شده طی سه سال گذشته توسط این شرکت ویژه کارکنان و اساتید دانشگاه به شرح ذیل می باشد :
 
1- سفرهای متنوع فرهنگی زیارتی چند روزه به مشهد مقدس همراه با قطارهای درجه یک 4 تخته و اقامت در هتل های نزدیک به حرم همراه با صبحانه، ناهار (منوی انتخابی)  و شام (منوی انتخابی) و گشت با حداقل 30% تخفیف نسبت به قیمت های بازار با امکان پرداخت اقساطی.
 
2- سفرهای متنوع فرهنگی تفریحی تاریخی چند روزه به شهرهای یزد، اصفهان، کرمان، شیراز، زنجان، خوزستان، تبریز همراه با قطار های درجه یک و اقامت در هتل های 3 و 4 ستاره همراه با صبحانه، ناهار، شام و گشت کامل به وسیله اتوبوس های درجه 1 ولوو داخل شهر، بازدید از اکثر اماکن تاریخی و دیدنی شهرها همراه با توضیحات راهنماهای خبره میراث فرهنگی شهرهای مربوطه با حداقل 40% تخفیف نسبت به قیمت های بازار با امکان پرداخت اقساطی.
 
3- سفرهای متنوع فرهنگی تفریحی تاریخی چند روزه به شهرهای اردبیل، یاسوج، شهرکرد، کرمانشاه، سنندج، بانه، شهرهای حاشیه دریای خزر و همدان همراه با اتوبوس های درجه 1 رویال و اسکانیا به صورت دربست و اقامت در هتل های 3 و 4 ستاره همراه با صبحانه، ناهار و شام و گشت کامل به وسیله اتوبوس های مذکور داخل شهر، بازدید از اکثر اماکن تاریخی و دیدنی شهرها همراه با توضیحات راهنماهای خبره میراث فرهنگی شهرهای مربوطه با حداقل 40% تخفیف نسبت به قیمت های بازار با امکان پرداخت اقساطی.
 
4- سفرهای متنوع فرهنگی تفریحی تاریخی چند روزه به جزیره قشم همراه با قطارهای درجه یک و یا هواپیما ، اقامت در هتل های 3 و 4 ستاره همراه با صبحانه، ناهار و شام و گشت کامل داخل جزیره، بازدید از اکثر اماکن تاریخی و دیدنی و مراکز خرید با حداقل 30% تخفیف نسبت به قیمت های بازار با امکان پرداخت اقساطی.
 
5- سفرهای متنوع فرهنگی تفریحی چند روزه به جزیره کیش و چابهار همراه با هواپیما، اقامت در هتل های 4 و 5 ستاره همراه با صبحانه، ناهار و شام و گشت کامل، بازدید از اکثر اماکن تاریخی و دیدنی و مراکز خرید با حداقل 20% تخفیف نسبت به قیمت های بازار با امکان پرداخت اقساطی.
 
6- سفرهای متنوع فرهنگی تفریحی تاریخی یکروزه به کاشان (قمصر، نیاسر و ...)، تنگه واشی، همدان، کلاردشت، قلعه رودخان، قلعه الموت، محلات، قم و جمکران، نمک آبرود، کویر نوردی و ... همراه با اتوبوس های درجه 1 رویال و اسکانیا به صورت دربست همراه با صبحانه، ناهار و شام و گشت کامل، بازدید از اکثر اماکن تاریخی و دیدنی همراه با توضیحات راهنماهای خبره میراث فرهنگی شهرهای مربوطه با حداقل 20% تخفیف نسبت به قیمت های بازار.
 
7- گشت های متنوع فرهنگی تفریحی تاریخی تهرانگردی همراه با اتوبوس های درجه 1 رویال و اسکانیا به صورت دربست همراه با صبحانه، ناهار، بازدید از اماکن تاریخی و دیدنی همراه با توضیحات راهنماهای خبره میراث فرهنگی استان تهران با حداقل 20% تخفیف نسبت به قیمت های بازار.
 
8- سفرهای زیارتی به عتبات عالیات (عراق و سوریه) زیر نظر سازمان حج و زیارت
 
نظر شما :
captcha
Close