کد: 1287-357355      تاریخ ایجاد: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۳ شهريور   تعداد بازدید : 204

6 تا 11 شهریور 1400/ بیست و دومین کنگره بین‌المللی میکروب‌شناسی ایران به صورت مجازی برگزار می‌شود

بیست و دومین کنگره بین‌المللی میکروب‌شناسی ایران با همکاری گروه میکروب‌شناسی دانشکده پزشکی و انجمن میکروب‌شناسی ایران و تحت برنامه Appraise to Raise برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، این برنامه از 6 تا 11 شهریور 1400 برای دومین سال متوالی به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
انتقال تجارب و تبادلات علمی میان صاحب‌نظران حوزه میکروب‌شناسی در ایران و خارج از کشور با همکاران خود در سایر رشته‌ها، آگاهی اساتید و محققان ایرانی از ظرفیت‌های یکدیگر و تجارب کسب شده در حوزه‌های مختلف و ایجاد فرصت همکاری‌های علمی در سطح بین‌المللی به عنوان اهداف اصلی بیست و دومین کنگره بین‌المللی میکروب‌شناسی ایران مطرح است.
در این گردهمایی بین‌المللی اساتید ایرانی همراه با متخصصانی از کشورهایی چون استرالیا، آمریکا، کانادا، مکزیک، ایتالیا، آلمان، سوئد، فرانسه و هلند، تجارب و نتایج حاصل از پژوهش‌های خود را به اشتراک می‌گذارند.
موضوعاتی چون بیماری‌های عفونی، بیماری‌های بازپدید و نوپدید، روش‌های تشخیص و درمان کووید 19، میکروب‌شناسی مواد غذایی، مقاومت‌های دارویی در میکروب‌ها و روش‌های جدید در تشخیص میکروب ها، محورهای این کنگره بین‌المللی خواهند بود.  
کنگره مذکور دارای امتیاز بازآموزی از وزارت بهداشت است و تاکنون صدها نفر ثبت‌نام و نسبت به ارسال چکیده مقالات خود اقدام کرده‌اند.
با توجه به تعدد و تنوع پانل‌ها، برنامه بیست و دومین کنگره بین‌المللی میکروب‌شناسی ایران از 9 شهریور  تا 22 مهرماه به طول خواهد انجامید.
علاقه‌مندان برای اطلاع از نحوه ثبت‌نام و شرکت در کنگره می‌توانند به آدرس www.ismcongress.ir مراجعه کنند.

 

 

خبر: مهناز وحیدی

نظر شما :
captcha
Close