کد: 1287-357565      تاریخ ایجاد: ۱۴۰۰ يکشنبه ۱۹ دي   تعداد بازدید : 220

معاون بین‌الملل از خوابگاه پسرانه دانشجویان بین‌الملل حجت دوست بازدید کرد

دکتر محمدحسین آیتی، معاون بین‌الملل دانشگاه ضمن بازدید از خوابگاه پسرانه دانشجویان بین‌الملل حجت دوست، از نزدیک در جریان دغدغه‌ها و نقطه نظرات دانشجویان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، در جریان این بازدید که شنبه 18 دی 1400  انجام شد، دکتر آرمان زرگران، مدیر توسعه امور بین‌الملل معاونت بین‌الملل، دکتر سید مهدی رضایت، معاون آموزشی پردیس بین‌الملل، دکتر سیدرضا حسینی سده، مشاور اجرایی معاون بین‌الملل دانشگاه، دکتر الهه متوسلی، معاون دانشجویی و فرهنگی پردیس بین‌الملل و حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسن دهقان، رابط فرهنگی بین‌الملل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز حضور داشتند.
بازدید معاون بین‌الملل دانشگاه و هیأت همراه با برپایی نماز مغرب و عشاء در نمازخانه خوابگاه آغاز شد و سپس از امکانات این مجموعه چون سالن ورزشی، کتابخانه و سالن چندمنظوره آموزشی بازدید کردند.
همچنین دانشجویان در دیداری صمیمی با معاون بین‌الملل دانشگاه به بیان مهم‌ترین دغدغه‌ها و مسائل خود پرداختند و نقطه نظراتشان را در خصوص بهبود شرایط خوابگاه بیان کردند.
آن‌ها خواستار رفع مسائل و مشکلات مربوط به پذیرش دانشجویان بین‌الملل در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی شدند و پایین بودن سرعت اینترنت و تأخیر در صدور روادید را مهم‌ترین مسائل پیش رو دانستند.
دانشجویان همچنین درخواست اطلاع‌رسانی مناسب در خصوص تغییر معیارهای دریافت بورس تحصیلی را مطرح و بر لزوم اجرای برنامه‌های فرهنگی، مذهبی و ورزشی در خوابگاه‌ها با توجه به بهبود شرایط همه‌گیری کرونا تأکید کردند.
سپس معاون بین‌الملل دانشگاه ضمن تأکید بر اهمیت رفع دغدغه‌های دانشجویان از معاونان آموزشی و دانشجویی و فرهنگی پردیس بین‌الملل و مدیر توسعه امور بین‌الملل معاونت بین‌الملل خواست که مسائل مطرح شده را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بررسی و رفع کنند.
توضیح اینکه خوابگاه حجت دوست با ظرفیت 91 نفر در حال حاضر پذیرای 72 دانشجو از کشورهای افغانستان، پاکستان، عراق، فلسطین، سوریه، بنگلادش، هند، اندونزی، نیجریه، اتیوپی، غنا، کامرون، گامبیا، سومالی، سیرالئون، زیمباوه و نپال است.


 
 

 

 

خبر و عکس: حامد آهن سازان

تنظیم: مهناز وحیدی


 

نظر شما :
captcha
Close