کد: 1287-358481      تاریخ ایجاد: ۱۴۰۱ شنبه ۲۷ اسفند   تعداد بازدید : 53

چهارمین جلسه شورای راهبردی دانشکده داروسازی پردیس بین الملل با حضور دکتر آیتی برگزار شد

چهارمین جلسه شورای راهبردی دانشکده داروسازی پردیس بین الملل با حضور دکتر محمدحسین آیتی، معاون بین الملل دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت بین الملل، در این نشست که دوشنبه 22 اسفند 1401 برپا شد، دکتر نفیسه صادقی، رئیس دانشکده داروسازی پردیس بین الملل، دکتر نبی شریعتی فر، مدیر توسعه منابع و پشتیبانی معاونت بین الملل، دکتر سیدرضا حسینی سده، مشاور اجرایی معاون بین الملل دانشگاه و جمعی از کارکنان این دانشکده نیز شرکت داشتند.
در آغاز، دکتر صادقی ضمن خوشامدگویی، به ارائه توضیحاتی در خصوص شورای راهبردی دانشکده داروسازی پردیس بین الملل پرداخت و از همکاران این مجموعه خواست گزارشی از فعالیت های واحدهای خود طی سال جاری ارائه کنند.
دکتر آیتی نیز بر لزوم توجه به اجرای برنامه ها و فعالیت های فرهنگی تأکید کرد و گفت: به نظر می رسد در کنار برگزاری مراسم ها و رویدادهای مذهبی و ملی باید نگاه ویژه ای نیز به تمدن ایرانی و اسلامی کشورمان داشته باشیم و دانشجویان بین المللی را با فرهنگ غنی ایرانی آشنا کنیم.
معاون بین الملل دانشگاه همچنین جذب دانشجویان خارجی به خصوص از کشورهای افغانستان، پاکستان و عراق را به دلیل تشابهات فرهنگی، زبانی و دینی ضروری دانست.
وی ضمن تبریک فرارسیدن عید نوروز و سال جدید، تصریح کرد: نوروز فرصت بسیار خوبی است که از طبیعت درس بگیریم و در خود تغییراتی ایجاد کنیم.
در پایان این نشست با حضور معاون بین الملل دانشگاه و رئیس دانشکده داروسازی پردیس بین الملل هدایایی به کارکنان این مجموعه اهدا و از زحمات و تلاش های آنها قدردانی شد.
 
 
 
 
نظر شما :
captcha
Close