قابل توجه کلیه دانش آموختگان  محترم دندانپزشکی خارج از کشور  
 
ثبت نام مرحله  پره کلینیک 
تابستان و بهار 1400
 
‼‼الزامی: جهت شرکت در آزمون ملی برای هر درس مبلغ 18.000.000 (هجده میلیون ریال) به حساب شماره 2761900442 بانک ملت با کد شناسه   203110030478  به نام دانشگاه علوم پزشکی از تاریخ 16مرداد  1400 الی17مرداد 1400 واریز فرمائید.‼️با توجه به شروع امتحانات در شهریور  و لزوم گروه بندی، این زمان قابل تمدید نمی باشد. در صورت عدم ثبت نام و واریز وجه در دوره بعد ثبت نام نمایید. ‼️در صورت عدم واریز وجه حتی در صورت ثبت اطلاعات در سایت امکان شرکت در دوره را نخواهید داشت.
‼‼‼⚠️ در صورت واریز وجه و ثبت نام از طریق سایت، امکان انتقالی و درخواست برگشت وجه به هیچ عنوان امکان پذیر نمی‌باشد. لطفا در ثبت نام دقت لازم را بعمل آورید.
‼️‼️‼️لطفاً توجه فرمائید واریز فقط از طریق مراجعه حضوری به شعب بانک ملت و یا توسط کارت خوان دانشکده می باشد و درج کد شناسه ، نام و نام خانوادگی دانش آموخته در فیش ضروری است. (لازم به ذکر میباشد عکس تمام فیش های پرداختی را با ذکر نام بالای هر فیش تا پایان اتمام آزمونهای دانشکده پردیس نزد خود، نگهداری نمایید.) ⚠️ لازم به ذکر است کسانی که واریز کننده فیش بانکی، به نام شخص دانش آموخته نمی باشد ، حتما عکس فیش واریزی را به ایمیل دانشکده به آدرس  university.dental@yahoo.com   در همین تاریخ ارسال فرمایید.
‼️‼️الزامی: ثبت نام در سایت دانشکده از تاریخ 16مرداد 1400 الی 17 مرداد 1400 ضروری می باشد .انتخاب دروس کلینیک مجاز اختیاری نمی باشد. کد رهگیری را نزد خود نگهدارید. در صورت عدم ثبت نام در سایت حتی در صورت واریز وجه امکان شرکت در دوره را نخواهید داشت.‼️‼️
*در صورت ثبت نام درآزمونها کلینیک و گروه بندی آزمونها ، امکان غیبت به هر دلیل (تاخیر در پرواز، بیماری و...) در امتحان وجود ندارد. لطفاً در این خصوص مراجعه نفرمایید.
در صورت بروز مشکل در ثبت نام از طریق پیام رسان واتس آپ به شماره09358206767 ،پیام خود را تایپ نمایید .کارشناس آزمون ملی در اسرع وقت به پیام شما جواب خواهد داد.
آدرس سایت دانشکده دندانپزشکی پردیس بین الملل:
http://gsia.tums.ac.ir/ic_dentistry_school
Close