کد: 7509-358159      تاریخ ایجاد: ۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۸ آبان   تعداد بازدید : 61

مراسم تقدیر از فعالیت‌های ورزشی مفتائو فوسینی دانشجوی بین الملل دانشگاه برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، در این مراسم که دوشنبه 16 آبان 1401 در سالن شورای این معاونت برگزار شد، اعضای شورای مدیران معاونت بین‌الملل دانشگاه نیز حضور داشتند. دکتر آیتی در آغاز با اشاره به حضور پررنگ دانشجویان بین‌المللی در رویدادهای دانشجویی، فرهنگی و ورزشی دانشگاه، گفت: خوشبختانه با افزایش دانشجویان خارجی طی سال‌های اخیر، شاهد عضویت تعداد قابل‌توجهی از آن‌ها در تیم‌های ورزشی و کسب عناوین مختلف برای دانشگاه هستیم.

 

 

                                                                                                                                       

 

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، در این مراسم که دوشنبه 16 آبان 1401 در سالن شورای این معاونت برگزار شد، اعضای شورای مدیران معاونت بین‌الملل دانشگاه نیز حضور داشتند.
دکتر آیتی در آغاز با اشاره به حضور پررنگ دانشجویان بین‌المللی در رویدادهای دانشجویی، فرهنگی و ورزشی دانشگاه، گفت: خوشبختانه با افزایش دانشجویان خارجی طی سال‌های اخیر، شاهد عضویت تعداد قابل‌توجهی از آن‌ها در تیم‌های ورزشی و کسب عناوین مختلف برای دانشگاه هستیم.
معاون بین‌الملل دانشگاه فعالیت‌های معاونت دانشجویی و فرهنگی پردیس بین‌الملل را در مشارکت دانشجویان خارجی در این رویدادها بسیار مؤثر دانست و تصریح کرد: این مجموعه برنامه‌های مختلفی را به ویژه در حیطه تربیت‌بدنی برای دانشجویان خارجی و کارکنان معاونت و پردیس بین‌الملل دانشگاه اجرایی کرده که جای تشکر و قدردانی دارد.
وی سپس مفتائو فوسینی را یکی از موفق‌ترین دانشجویان بین‌الملل دانشگاه در عرصه ورزش معرفی کرد و افزود: ایشان قهرمانی‌های متعدد مسابقات دوومیدانی در داخل و خارج از دانشگاه را در کارنامه خود دارد.
دکتر آیتی تصریح کرد: امروز فرصتی فراهم شد که به بهانه کسب عنوان نایب‌قهرمانی و مدال نقره در چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور از این دانشجوی بین‌الملل تقدیر به عمل آید.
معاون بین‌الملل دانشگاه یادآور شد: تیم دوومیدانی دانشگاه در این مسابقات کشوری موفق به کسب جایگاه چهارم تیمی شد.
در ادامه، با تقدیر از مفتائو فوسینی، دانشجوی بین‌الملل دانشگاه، از فعالیت‌های مینا حاج ابراهیم، کارشناس حوزه تربیت‌بدنی معاونت دانشجویی و فرهنگی پردیس بین‌الملل نیز قدردانی شد.

نظر شما :
captcha
Close