کد: 7509-358420      تاریخ ایجاد: ۱۴۰۱ دوشنبه ۲۴ بهمن   تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۱ يکشنبه ۲۱ اسفند    تعداد بازدید : 41

تمرینات دانشجویان دختر بین الملل دانشگاه‌ علوم پزشکی تهران برای رقابت در مسابقات انتخابی جشنواره ورزشی کشور برگزار می شود

معاونت دانشجویی و فرهنگی پردیس بین‌الملل به منظور تقویت و تکمیل تیم‌های ورزشی دانشجویان دختر خارجی اعزامی خود به اولین جشنواره ورزشی دانشجویان بین الملل دانشگاههای علوم پزشکی کشور، تمرینات ورزشی را برای رقابت در مسابقات انتخابی و آزمون استعدادیابی ورزشی از تاریخ 26 دی ماه تا 28 بهمن 1401 با همکاری مربیان تربیت بدنی برگزار می کند.

 

 

              

 

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، معاونت دانشجویی و فرهنگی پردیس بین‌الملل به منظور تقویت و تکمیل تیم‌های ورزشی دانشجویان دختر خارجی اعزامی خود به اولین جشنواره ورزشی دانشجویان بین الملل دانشگاههای علوم پزشکی کشور، تمرینات ورزشی را برای رقابت در مسابقات انتخابی و آزمون استعدادیابی ورزشی از تاریخ 26 دی ماه تا 28 بهمن 1401 با همکاری مربیان تربیت بدنی برگزار می کند.

این تمرینات با حضور بیش از 150دانشجوی بین‌الملل دانشگاه و در 12 رشته طناب زنی، طناب‌کشی، دارت، آمادگی جسمانی، دومینو، فریزبی، شنا، پینگ پنگ، بدمینتون، تیراندازی، داژبال و فوتسال برگزار می شود.

توضیح اینکه تمرینات رشته‌های فوتسال، داژبال، طناب کشی، بدمینتون، پینگ پنگ، آمادگی جسمانی و طناب زنی در سالن ورزشی شهید فتحی، فریزبی در سالن شهید چمران، تیراندازی در سالن شهید کبکانیان، دارت در ساختمان 43 و رشته شنا در استخر شهید توکلی زیر نظر مربیان تربیت‌بدنی تا 11 اسفند 1401 ادامه دارد.

نخستین جشنواره ورزشی دانشجویان غیرایرانی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ویژه دانشجویان دختر از تاریخ 12 تا 17 اسفند 1401 در 12 رشته و به میزبانی استان مازندران برگزار خواهد شد.

نظر شما :
captcha
Close