دانشگاه علوم پزشکی تهران
معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران
معاونت آموزشی پردیس بین الملل
کد : 5727-358550      تاریخ انتشار : ۱۴۰۲ چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت تعداد بازدید : 160

اخبار و اطلاعیه | برگزاری نشست کارشناسان حوزه آموزش در سال جاری

برگزاری نشست کارشناسان حوزه آموزش در سال جاری
نشست کارشناسان حوزه آموزش در خصوص انتخاب واحد دانشجویان بین المللی در مقاطع کارشناسی برگزار شد.

 

برگزاری نشست کارشناسان حوزه آموزش در سال جاری

نشست کارشناسان حوزه آموزش در خصوص انتخاب واحد دانشجویان بین المللی در مقاطع کارشناسی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی بین‌الملل، جلسه ای با حضور کارشناسان آموزش حوزه ی بین الملل دانشکده های پزشکی پردیس بین الملل، دندانپزشکی پردیس بین الملل، پرستاری و مامائی، علوم تغذیه و رژیم شناسی، پیراپزشکی و توانبخشی و جمعی از کارشناسان حوزه آموزش معاونت بین الملل درخصوص انتخاب واحد دانشجویان بین الملل به منظور رفع مشکلات مربوط به این حوزه در روز چهارشنبه 20 اردیبهشت 1402 در محل سالن شورای پردیس بین‌الملل برگزار گردید.

در آغاز کارشناس مسئول آموزش دوره علوم پایه پردیس بین الملل پس از معرفی حاضرین و  اشاره به هدف از برگزاری این جلسه، توضیحاتی را در خصوص انتخاب واحد از طریق سیستم سیپاد و نحوه تعامل با دانشجویان بین المللی در بازه های رسمی اعلامی از سوی دانشگاه و همچنین اطلاع رسانی بازه های انتخاب واحد این دانشجویان از سوی معاونت آموزشی پردیس بین الملل به دانشکده های همکار در ارایه دروس به دانشجویان بین المللی ارائه نمودند.

در ادامه هر یک از کارشناسان به بیان موضوعات و مشکلات مربوط به دانشجویان بین الملل دانشکده های خود پرداختند و پیشنهادات خود را بیان نمودند. در پایان در مورد تقویم آموزشی، برنامه درسی و دروس انتخابی کارشناسان مسائل و مشکلات خود را بیان نمودند که توضیحات لازم از سوی کارشناسان مسئول معاونت آموزش بین الملل ارائه گردید.

 

 

 

 

تهیه کننده: مهناز خسروی